Ar matcha yra gera alternatyva kavai?

Ar matcha yra gera alternatyva kavai?

Matcha - puiki alternatyva kavai?

Išgirdus ir sužinojus apie visą Matcha arbatos teikiamą naudą, jos išskirtinį paruošimo būdą, kyla klausimas: „ar reikėtų savo rytinį kavos puodelį pabandyti pakeisti Matcha arbata?“ Atsakymas yra - tikrai taip! Jūs nustebsite kaip pasikeis jūsų energijos būsena, nuotaika ir gyvenimo kokybė. Matcha yra pati geriausia alternatyva kavai. 

Matcha savyje turi panašų kiekį kofeino lyginant su įprastu kavos puodeliu. Kartu, gerdami šią arbatą suvartojate visą žaliosios arbatos lapelį su visomis jo maistinėmis medžiagomis. Būtent dėl to, tai yra geriausia alternatyva kavai. Be to, Matchoje esantis kofeinas veikia visai kitaip.

Tiek Matcha, tiek žaliojoje arbatoje yra svarbus ingredientas pavadinimu L-teaninas, kuris stabilizuoja kofeino pasisavinimą ir pasižymi raminamuoju poveikiu. Geriant Matchą pamiršite apie staigius energijos pliūpsnius ir nuosmūkius, priešingai - visą kūną apimanti energija pažadins jus lengvai ir net nepastebėsite kada Matchos puodelis nustos veikti. Todėl Matcha ypatingai tinka tiems, kam kava kelia nerimą, diskomfortą, įtampą ar net drebančių rankų simptomus. 

Pamirškite apie energijos siūbavimus, kavos sukeliamą organizmo dehidrataciją ir mėgaukitės Matcha, kuri subalansuoja energiją taip, kad jos užtenka visai dienai ir netgi jei nuspręsite Matcha mėgautis daugiau nei kartą per dieną - vakare neturėsite jokių problemų bandant užmigti!

Negana to, naujausi tyrimai rodo, kad Matchos vartojimas, kad ir kelis kartus per dieną prilygsta tikram sveikatinimuisi. Matcha padeda visapusiškai pagerinti savo sveikatą - mažina kraujospūdį, gerina smegenų veiklą, pakelia nuotaiką, veikia prieš uždegimus ir reguliuoja insuliną. 

Pradėkite savo Matcha kelionę jau šiandien!

Grįžti į tinklaraštį