Poveikis ir nauda

Matcha arbata:

  • Puikus kavos pakaitalas, turintis kofeino, bet nesukeliantis su juo susijusio drebėjimo ir nerimo.
  • Aukšta arbatos kokybė užtikrina didesnį naudingųjų medžiagų kiekį, tokių kaip vitamino C, seleno, cinko, magnio, EGCG, skaidulų ir chromo.
  • Arbatoje esantys antioksidantai padeda stabilizuoti kenksmingus laisvuosius radikalus-junginius, kurie gali pažeisti ląsteles ir yra siejami su vėžiu, širdies ir kepenų ligomis.
  • Padeda pagerinti smegenų veiklą.
  • Įrodyta, kad matcha sudėtyje esantis L-teaninas didina alfa bangų aktyvumą smegenyse, o tai gali padėti atsipalaiduoti ir sumažinti streso lygį.
  • Gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą.

Sužinokite daugiau apie matcha arbatą ir jos teikiamą naudą.

Ciberžolė:

Tyrimai rodo, kad ciberžolė yra labai naudinga jūsų kūnui ir smegenims. Dauguma šių privalumų yra susiję su pagrindine veikliąja medžiaga - kurkuminu. Jis turi daug moksliškai įrodytų sveikatai naudingų savybių, pavyzdžiui, gali pagerinti širdies sveikatą, apsaugoti nuo Alzheimerio ligos ir vėžio. Tai stiprus priešuždegiminis ir antioksidacinis preparatas. Jis taip pat gali padėti pagerinti depresijos ir artrito simptomus.

Žiūrėti matcha arbatą ir rinkinius.

Citrinžolė:

Liaudies medicinoje citrinžolė naudojama miegui, skausmui malšinti ir imunitetui stiprinti. Tyrimais įrodyta, kad citrinžolė turi priešuždegiminių, antimikrobinių ir priešvėžinių savybių. Citrinžolė taip pat gali padėti apsaugoti skrandžio gleivinę ir pagerinti lipidų profilį.

Žiūrėti matcha arbatą ir rinkinius.

Mėta:

Mėtos gali padėti pagerinti smegenų veiklą ir virškinimo simptomus, sušvelninti peršalimo simptomus ir sumažinti blogą burnos kvapą sukeliančių bakterijų kiekį.

Žiūrėti matcha arbatą ir rinkinius.

Cinamonas:

Cinamone gausu antioksidantų ir kitų naudingų junginių. Kai kurie tyrimai rodo, kad jis gali padėti kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, apsaugoti nuo širdies ligų ir mažinti uždegimą.

Žiūrėti matcha arbatą ir rinkinius.